Náš tím

Ing. Miriam Kořínková

REDCORD NEURAC, FYZIO cvičenia, SM systém, Medical Pilates, kompenzačné cvičenia, tejping, masáže

Kinesio Tajping, KTM method 2018 Praha
SM systém, špirálovitá stabilizácia  2018
SM systém pre skoliózy 5A– liečba a prevencia vzniku skoliózy
Fyziotréning klienta so skoliózou 2018
Základný masérsky kurz a športová masáž akreditovaná MŠ SR 2018
Masáž lávovými kameňmi 2018
Hĺbková masáž tkanív 2016
Lumbo-sakrálna terapia 2016
Dornova metóda 2016
Breussova masáž 2016


Sama som trpela bolesťami chrbtice, aj keď som bola aktívna športovkyňa. Preto som sa rozhodla ďalej vzdelávať, študovať a certifikovať pre problémy stereotypov pohybu,držania tela, chôdze a chrbtice. Mojou srdcovou záležitosťou je chrbtica, a všetko čo s ňou súvisí: bolesti, krčnej a hrudnej chrbtice alebo skolióza.  Ku každému klientovi sa snažím pristupovať s pokorou a hľadať originálny postup, ktorý by vám vrátil radosť z pohybu. Verím na vytrvalosť a teamovú spoluprácu medzi klientom a terapeutom.
Redcord Neurac 1, 2 horná a dolná časť tela, vibrácia 2019
Fasciálna terapia FAZER pomôckami ARTZT vitality 2019
Fyzioterapia a fyziotréning po pôrode 2019
Pilates medical 2018

Mgr. Michaela Zaťovičová

Individuálna fyzioterapia, diagnostika chodidla, detská noha – fyzioterapia a podológia, tejping, SM systém, Pilates, liečba funkčnej ženskej sterility, McKenzie metóda, terapia temporomandibulárneho kĺbu, Masáže


2005 – 2008 LFUK Bratislava, odbor Fyzioterapia, získaný titul Bc.
2010 – 2012 LFUPJŠ Košice, odbor Fyzioterapia, získaný titul Mgr.
Kurzy: Rehabilitačná liečba funkčnej ženskej sterility metódou Ľudmily Mojžišovej
Diagnostika a terapia funkčných porúch (manuálna terapia)
Diagnostika a terapia chodidla
Detská noha - fyzioterapia a podológia
Funkčný tréning dolnej končatiny a nohy
Propriofoot koncept
Diagnostika a terapia metódou McKenzie časť A (drieková chrbtica)
SM systém
Diastáza a panvové dno

Martin Mrviš

Kondičný tréner a fyzioterapeut


Prioritou je pre mňa zdravie a výkon. Cesta k dosiahnutiu zdravia a výkonu vedie cez 4  piliere:
DIAGNOSTIKA, CVIČENIE , FYZIO A REGENERÁCIA, STRAVA. Vďaka týmto pilierom môžeme dosahovať s klientami ich vytúžené ciele. Či už sa jedná o športový výkon, rekondíciu po zraneniach, redukciu hmotnosti alebo zlepšenie kvality Vášho života. Mám skúsenosti s prácou profesionálnymi športovcami ale aj bežnými ľudmi rôzneho veku. Zameriavam sa na redukciu hmotnosti,  funkčný tréning, rozvoj kondičných a silových schopností, bolesti chrbta, svalov a kĺbov, poúrazové a pooperačné stavy. Svoje vzdelanie si neustále dopĺňam školeniami ako napr. McKenzie terapia, SM Systém, EXOS, Kompletná pohybová príprava, Managing sport injuries  a ďalšie.

Naďa Priehodová

Cvičenia AY FLY, BAX, bodyART, Pilates, Port De Bras

Balet, 10 rokov športovej gymnastiky, boli ideálnym základom pre všetky druhy športov. Prešla som cez viacero tanečných štýlov, ako je hip hop, disco, scénický tanec ale aj pole dance. Dokonalú harmóniu tela a mysle som objavila v Port de Bras a Antigraviti AY FLY, ktoré vám pomôžu získať kontrolu nad vašim telom a krásou a ladnosťou prvkov si vás úplne podmania.Svoje znalosti a skúsenosti ďalej rozvíjam štúdiom terapie tanca na akadémii v Olomouci, kde sa učím nielen to, ako tancom urobiť radosť sebe a okoliu, ale aj ako tancom pomôcť a ulahodiť telu a duši...

MUDr. Mgr. Tomáš Priehoda

Cvičenia Pilates

So športom sa spája celý môj život. Už od detstva som sa venoval atletike, cez ktorú som sa dostal na športové gymnázium do Banskej Bystrice a neskôr na Fakultu Telesnej Výchovy a Športu Univerzity Karlovej v Prahe, kde som študoval trénerstvo. V štúdiu som ďalej pokračoval na Lekárskej Fakulte v Bratislave.Momentálne sa deväť rokov venujem ortopédii a viac ako pätnásť rokov prevenčným cvičeniam na správne držanie tela. Snažím sa spájať lekársku prax s trénerskou a pokiaľ to ide, nahradiť lieky správnym cvičením. Verím, že pohyb lieči nielen telo ale aj dušu... (anima sana in corpore sano)

Stanislava Svitok

Masáže, vedúca prevádzky


Pohyb ma sprevádza celý život a som za to vďačná rodičom, ktorý ma dali do športovej triedy, kde som aktívne hrávala hádzanú 8 rokov, ktorú som neskôr nahradila scénickým tancom. Aktívny a pravidelný pohyb som na chvíľu opustila, keď som sa presťahovala na niekoľko rokov do Prahy. Neskôr po návrate a zabehnutí sa v Prievidzi, som si dokázala vyhradiť priestor na pravidelné cvičenie a pohyb (cvičenie vlastnou váhou tela, Ay Fly). Neskôr sa k tomu pridal beh, behávam rekreačne 5 rokov, k tomu stojky na hlave a rukách je moja srdcovka.

V roku 2021 som absolvovala masérsky kurz v škole ZAMAS so zameraním na klasickú celotelovú masáž, od vtedy sa masáži venujem aktívne.